o DVD - gymnastický míč

Právě jsi se ocitl/a na stránkách mého dalšího projektu a to DVD se cvičením na gymnastickém míči. Proč k tomu všemu došlo?

Jako instruktorka fitness vedu ve svém vlastním fitness centru nejen soukromé hodiny, FitBox a Pole dance, ale také lekce cvičení na gymnastickém míči.gymnastický míč facebook

Za necelé tři roky u mě vyrostla stálá a skvělá skupinka převážně žen, které si na lekce s gymnastickým míčem chodí nejen rovnat záda a protáhnout celé tělo. Při cvičení na gymnastickém míči se totiž můžeš i pěkně zapotit, zformovat svou postavu a ještě ke všemu krásně zdravě od středu těla k jeho periferii. 

Je to již pár měsíců, co začaly mé stálice naléhat na nějakou formu, ideálně DVD, aby si mohly zacvičit i samy doma. Cviky na gymnastickém míči totiž nejsou úplně lehké a je potřeba kvalitního vedení, aby měly ten správný efekt. 

Dovol mi stát se tvým novým průvodcem u tebe doma :-)

Jak jsem přirostla k balónům

Už od dětství se stal gymnastický míč součástí mého pokojíčku, protože jsem absolvovala mnoho rehabilitací kvůli špatným zádům.
Cvičení na něm mne vždycky bavilo a zdálo se mi docela zábavné, i když chvílema dosti náročné. Nějakou dobu se mi samozřejmě válel na půdě, později ve sklepě, aby nepřekážel. 

Čím více jsem se ale dostávala do hlubin fitness, tím více jsem na svého starého kulatého kamaráda myslela a znovu se pro něj vrátila, dofoukla a začala cvičení s ním rozvíjet a zkoušet nové a nové věci.

► Mé skvělé zkušenosti a čerpání spousty informací od všech možných instruktorů mi potvrdily, že gymnastický míč je jedinečná cvičební pomůcka, která by neměla chybět žádnému sportovci.

► Opět jsem si krásně srovnala záda, zapojila nejhlubší svaly svého těla a co víc, ve svém fitku na hodině balónů vidím obrovské pokroky svých skvělých cvičenců, kteří se mi stále vrací :-). Nejvíce mne vždycky pobaví hláška při balancování, jestli jsem k balónu nepřirostla. No vlastně ano, za těch 15 let cvičení na něm už to tak musí být :-).

► Také máte někde doma ve skříni vyfouklý starý gymnastický míč? Zkuste ho vytáhnout a dát mu zase život. Budete se určitě cítit lépe!

Mrkni také na zdravé recepty, které ti pomohou se zdravým hubnutím.