Recenze a hodnocení na moje DVD:

   
Šárka VojtíškováŠárka Vojtíšková 52 let, Ostrava: Bolesti zad jsou pryč a také se mi zpevnil celý střed těla. Mám dole 6 kilo, ale hlavně se cítím po několika letech moc dobře. Ráda vás i DVD doporučím. Šárka V. Alena MorávkováAlena Husáková 68 let, Kolín: Nikdy jsem na míči necvičila, ale podle vašeho DVD to krásně zvládám. Bolesti pomalu ustupují. Koupila jsem i dceři a mám vyřídít velikou pochvalu.
Anna ZedníčkováAnna Zedníčková 69 let, Zlín: Balíček přišel druhý den. Cvičení je celou dobu dobře vysvětlováno, takže nemusím stále sledovat obraz, ale stačí poslouchat. Nevěřila jsem, ale po pár dnech se cítím opravdu lépe. Děkuji Dančo. Petra Kotková gymnastický míčVěra Andělová 72 let, Cheb: Koupila jsem na doporuční a jsem ráda, že jsem objednala. Myslela jsem, že mi dvd bude ležet doma zbytečně. Vaše cvičení mě chytlo a baví mě to. Lékař mi toto cvičení doporučil, tak má velikou radost, že cvičím. První výsledky jsem viděla i cítila po týdnu. Děkuji a doporučuji. Věrka z Chebu.
Dana Černá gymnastický míčDana Černá 71 let, Praha: Moc mi vaše dvd pomohlo. Mám zdravotní problémy, ale toto cvičení mi pomáhá. Zhubla jsem 4 kila a bolest krční páteře se hodně zlepšila. Dana  Petra Kotková 64 let, Brno: Super jednání a  krásně vytvořené dvd. Konečně někdo vytvořil cvičební návod, který opravdu lidem pomůže zlepšit zdravíčko :-)
Aneta Novotná gymnastický míčAneta Novotná 39 let, Klatovy: Děkuji za super cvičební návod. Jsem mamá od 3 dětí a tvoje cvičení mám jako relax. Zpevnil se mi střed těla a při běhání mě nebolí záda. Tvoje DVD používám každý den. Anča Anna Krejčí gymnastický míčAnna Krejčí 31 let, Praha: DVD návod přišel rychle a z dárečku zdarma mám moc velkou radost :-)  Hned zítra začínám cvičit.
Blanka Němcová gymnastický míčBlanka Němcová 33 let, Beroun: Dobrý  den, děkuji za vaše DVD, je mi moc  užitečné. Moje záda, díky vašemu  cvičení jsou mnohem lepší. Hana Holáková gymnastický míčHana Holáková 35 let, Zlín: Děkuji jak za dvd,  tak za rady na facebooku. Moc mi pomáháte.  Vaši knihu mám také a je moc hezká.
Irena Sedláčková gymnastický míčIrena Sedláčková 37 let, Ústí: DVD mi pomohlo odstranit bolest zad, takže co více si přát. Určitě doporučuji. Jana Krejčí Jana Krejčí 21 let, Plzeň: Jakmile jsem se  dozvěděla o tvém DVD musela jsem ho mít :-)  Je parádní a moc mi pohohlo. Všem doporučuji.
Jana Přikrylová gymnastický míč Jana Přikrylová 38 let, Trenčín: Určitě  doporučuji. Hodinové cvičení na  gymnastickém míči jsem lepší nenašla :-)  Moc děkuji. Hezký den Jana. Ilona Večerková gymnastický míč Ilona Večerková 32 let, Opava: Bolesti zad  jsem to pěkna nandala :-) Bez tebe a tvého  DVD bych to nezvládla, moc děkuji a  doporučuji.
Kačka Jelínková gymnastický míč Kačka Jelínková 29 let, Svitavy: Bonusové  cviky mi moc pomohli, díky dvd jsem vše  hravě pochopila a ví, že cvičím správně.  Všem vaše DVD doporučuji. Kateřina Levá gymnastický míč Kateřina Levá 41 let, Konice: Moc  povedené DVD. Všude jen doporučuji. Děkuji  i za dárečky a vaši poradnu, která mi moc  pomáhá.
Lenak Kučerová gymnastický míč Lenka Kučerová 20 let, Tišnov: DVD  gymnastický míč je veliký pomocník. Moc  děkuji a těším se na další videjka od vás. Patricie Veselá gymnastický míč Patricie Veselá, 29let, Praha: Děkuji za  dvd velký míc, tak vaši knihu. Moc mi  pomáháte jak s hubnutím tak zdravým  životním stylem.
Šárka Hrdá gymnastický míč Šárka Hrdá 19 let, Vlašim: Cvičení na  gymnastickém míči není jednoduché, proto  jsem moc ráda za vaše dvd. PS:děkuji za  dárečky i jídelníček, Šárka. Lucie Novohradská gymnastický míč Lucie Novohradská 37 let, Bruntál:   Danuško, moc ti děkuji za úžasné dvd, které  mi moc pomáhá. Jen tak dál :-)
Marie Konečná gymnastický míč Marie Konečná 29 let, Přerov: Gymnastcký  míč mám doba a vaše dvd mě nakoplo  znovu začít cvičit. Jsem za to moc ráda,  protože se cítím úžasně. Martina Pospíšilová gymnastický míč Martina Pospíšilová 45 let, Krnov: Díky cvičení na míči mohu zase na dlouhé výlety. Děkuji za dvd podle kterého mohu doma  cvičit. Doporučuji.
Míša Procházková gymnastický míč Míša Procházková 28 let, Praha: Balíček mi  přišel opravdu rychle. Dárečky nemají chybu  a podle dvd cvičím obden a je to paráda. Petra Kalinová gymnastický míč Petra Kalinová 38 let, Třebíč: Parádní  cvičení, děkuji za úžasné dvd. Konečně vím,  jak na velkém balónu zdravě cvičit.
Radka Novotná gymnastický míč Radka Novotná 37 let, Vsetín: DVD od  Danči mohu jen a jen doporučit. Je moc  hezky zpracované a poučné. Děkuji Radka. Jana Šišková gymnastický míč Jana Šišková 36 let, Telč: Děkuji za kvalitní  návod jak cvičit doma. Moc mi vaše DVD  pomohlo.
Sandra Šandová gymnastický míč Sandra Šandová 19let, Náchod: Mám  hrozně ráda vaši tvorbu. Dvd je další super věc, která mi pomáhá být zdravá a v pohodě  :-) Silvie Vlčková gymnastický míč Silvie Vlčková 32let, Žatec: Vaše dvd mi  moc pomohlo. Záda mě hodně zlobila, ale  teď je to mnohem lepší. Děkuji za váš video  návod. S.
Soňa Chytilová gymnastický míč Soňa Chytilová 36 let, Praha: DVD od  Danči je super, není co dadat. Mohu  doporučit všem. Zuzka Horáková gymnastický míč Zuzka Horáková 30let, Kadaň: I pro nás  "silnější" je dvd veliký pomocník. Díky cvičení  na míči se cítím mnohem lépe. Děkuji :-)

 

DNES platí sleva 100 Kč - CENÍK ZDE >

 

Mrkni také na zdravé recepty, které ti pomohou se zdravým hubnutím.